Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Muški parfem???

elitemadzone.org :: MadZone :: Muški parfem???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11705 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4673
62.74.56.*



+316 Profil

icon Re: Muški parfem???07.08.2024. u 12:32 - pre 50 dana i 11h
U Srbiji ne možeš naći kršten parfem. Sve popusti 50-90% a u stvarnosti kućne varijante punionica/točionica na sve strane.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2838



+722 Profil

icon Re: Muški parfem???07.08.2024. u 13:10 - pre 50 dana i 11h
Koristio više godina Armani (Black) Code 100ml, čak onaj turski ili koji već, i sasvim je OK, da li je original bolji, ne znam, ali za naš standard ne vredi tog novca, mada dobar deo te cene odlazi na bočicu, za poprilično nižu cenu imaju da se kupe dopune u plastičnoj bočici od 150ml.

Da li je možda neko kupovao/poručivao parfeme po želji u parfimeriji "Sava" u Beogradu (Kralja Petra 75 ili tako nešto), to je valjda poslednja takva parfimerija u Srbiji (ako uopšte još uvek radi), gde možete poručiti da vam izrade parfem po želji. Zna li neko koje su cene za parfeme koji su ekvivalent nekim od poznatih parfema?
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

djura63

Član broj: 267593
Poruke: 728
*.mbb.yettel.rs.

Jabber: djura63


+70 Profil

icon Re: Muški parfem???08.08.2024. u 13:01 - pre 49 dana i 11h
moj komšija je 70ih koristio onaj ,,crna mačka'' ili tako nekako
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 750



+1554 Profil

icon Re: Muški parfem???09.08.2024. u 06:07 - pre 48 dana i 18h
Citat:
test1234:
U Srbiji ne možeš naći kršten parfem. Sve popusti 50-90% a u stvarnosti kućne varijante punionica/točionica na sve strane.


To, naravno, nije istina.

U parfimerijama su original, ima par niche parfimerija, a na FB potraži grupe ljubitelja parfema, par ozbiljnih dilera je, koji imaju sve što postoji, po ok cenama. Znatno nižim nego u parfimerijama. Samo pažljivo potražite one koji drugi preporučaju.

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9651
*.static.isp.telekom.rs.



+10298 Profil

icon Re: Muški parfem???09.08.2024. u 08:32 - pre 48 dana i 15h
Ja lično, parfeme baš slabo trošim. Imam ih svega par koje sam dobio.
Ono, kad se sinovi smore od nekih (poluprazni), ili dobiju neke koji im nisu po volji - "evo tebi ćale ovo" - super! Hvala sine. Meni svi lepo mirišu.

Pošto se redovno brijem, i naravno koristim after shave, namirišem se, praktično time.
A sad, da kupujem kolekcije istih, ono fazon: after shave, parfem i dezodorans - jok, nisam u tom fazonu.
Ponekad, naprskam parfem umesto after shave. (termin "parfem" koristim u kolokvijalnom smislu, nije to pravi parfem sa 50% ekstrakta, već kolonjska voda)

Od dezodoransa, u 99% kupujem neki Nivea, tek ono, da ne bude posle tuširanja "klot sapun".

Jedino, ostalo mi iz mladalačkih dana, volim da kupim Brut dezodorans, pa se ponekad naprskam i setim mladosti
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2838



+722 Profil

icon Re: Muški parfem???09.08.2024. u 10:24 - pre 48 dana i 14h
Od dezodoransa preveriram kao one Axe fazon, koji nemaju čestice aluminijuma i slične gluposti (kao većina tih Nivea i sličnih), već je nešto kao parfem-dezodorans.

Inače, zadnjih par bočica od 100ml tog Armani Code mi je trejalo po godinu dana iako sam ga stavljao kad god idem iz kuće. Mogu misliti koliko bi trajao kad bi se koristio samo povremeno, a ne svaki dan, tako da i cena originala onda nije baš toliko strašna, nego deluje tako kad treba da iskeširaš iz džepa odjednom toliku sumu. Međutim, ako je turska varijanta 99% kao original, čemu onda original, osim ako baš imaš para za bacanje? lako je onima koji imaju biznis i kojima je 100 ili 150 evra bukvalno sića, toliko popiju sa društvom u kafiću za jedno veče, a možda i više.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

SunnyBoy
Confoederatio Helvetica

Član broj: 298150
Poruke: 448
*.dclient.hispeed.ch.



+168 Profil

icon Re: Muški parfem???01.09.2024. u 10:17 - pre 25 dana i 14h
Citat:
član:
Citat:
bane:Koji parfem u smislu:

- da traje što duže (a ne kao neke toalene vode tipa oriflame koje traju po 1 sat),
- da je u nekom srednjem - nižem cenovnom segmentu.


moja preporuka:



zadovoljava oba kriterijuma, jedino je pitanje ukusa da li ti se svidja miris ili ne.



Ovo svakodnevno koristim.

Imam i u EDP i u EDT verziji.
Probao sam i neke druge JOOP parfeme, ali mi se nisu toliko svideli.
Na zalost cuo sam da je prestala proizvodnja, pojavljuju se na likvidacijama, pa sam kupio nekoliko flasica od 200ml.

Inace ima neki 30-40 razlicitih parfema, ali ovaj mi je nekako svakodnevni.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Muški parfem???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 11705 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.